Darmowa dostawa od 190,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy wielorazowe podpaski na nietrzymanie moczu są opłacalne?

2022-06-28
Czy wielorazowe podpaski na nietrzymanie moczu są opłacalne?

Często otrzymujemy od Was pytania, czy używanie wielorazowych podpasek na nietrzymanie moczu się opłaca. Nic dziwnego - przecież podpaska jednorazowe to koszt 0,50 - 1,20zł podczas gdy na jedną sztukę wielorazową trzeba wydać ponad 20zł i dochodzi jeszcze pranie. A zatem - zrobiliśmy wyliczenia!

Przeglądając jednorazowe wkładki na nietrzymanie moczu, firm takich jak Always, Seni, Tena, widzę, że cena jednej sztuki waha się między 0,50 a 1,20zł. 

Ile miesięcznie wydajesz na te podpaski? Każda kobieta zużywa ich inną ilość, z łatwością policzysz to sama. My przyjmiemy, że 1szt kosztuje 0,80, na dobę używane są 4szt, co w miesiącu daje: 0,80 * 4 * 30 dni = 96zł

A co z podpaskami wielorazowymi? Wydając koszt ponoszony na podpaski jednorazowe przez dwa miesiące, będziesz miała 7-8 podpasek. Ciężko powiedzieć, czy to wystarczy, być może będziesz potrzebowała więcej. 

Czy należy liczyć koszty prania? Dla upartego tak, jednak ja będę dyskutować, ponieważ te podpaski można z powodzeniem prać z innymi ubraniami. Czy dodanie kilku podpasek do prania zwiększa jego koszt? Raczej nie... Jeśli jednak chcesz liczyć koszt prania dodatkowo, to jedno pranie (prąd, woda, detergent) to koszt zaledwie około 1,50zł (ceny z 2022).

Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie przekonać, że używanie wielorazowych podpasek jest naprawdę opłacalne :)

 

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1193 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w pupus.pl. Produkty są wysokiej jakości i spełniają moje wymagania w 100%.
2024-05-22
Suuuuper! Bardzo dziękuję! Majtochy treningowe dały radę. Syn ZAAKCEPTOWAŁ w końcu jakieś gacie!!! I czuje mokre. Mam czas, aby zmienić majtoszki, a spodnie dalej suche. Oczywiście jak się przegapi to w końcu przemaka, ale wiadomo. Normalne :-)
pixel